4T99155-03
Material: acrylic
Color: white
Radaway
Quadrant
4T99155-03
Material: acrylic
Color: white
Brodzik akrylowy półokrągły.Ze zdejmowaną obudową. Stelaż w komplecie.
Wymiary: 90x90cm
Wysokość: 155mm
Średnica odpływu: 90mm
Dostępne dodatkowe akcesoria - do wyboru poniżej.
The execution of the order
Delivery outside the EU: Ukraine, Belarus, Russia
Customer pickup points: Kraków
Send a list of products you want to buy -
you will receive attractive prices!
Katarzyna 515 172 874
Rafał 507 171 444
Kompleksowe wyceny:
sklep@sanitbuy.pl
Recommended/required products
Siphon for shower tray Viega Tempoplex fi 90 Siphon for shower tray Viega Tempoplex fi 90
Series: Shower tray wastes
Catalog no. 364786
Siphon for shower tray Radaway R500 chrome, wys. 70 mm Siphon for shower tray Radaway R500 chrome, wys. 70 mm